ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинІнтерактивна інвестиційна карта України буде презентована восени цього року

08.05.2014
Інтерактивна інвестиційна карта України буде презентована восени цього року

Investments-map-may2014В рамках підписаного Меморандуму Проект МЕРМ активно співпрацює з Держінвестпроектом. Наразі реалізуються кілька цікавих ініціатив: навчання персоналу регіональних центрів з інвестицій та розвитку, а також розробка Інтерактивної інвестиційної карти України, де експертну та консультаційну підтримку надають канадські фахівці Проекту МЕРМ. 

6 травня представники Держінвестпроекту України обговорили з фахівцями Проекту МЕРМ деталі підготовки електронної платформи для Інтерактивної інвестиційної карти України. Даний продукт надасть можливість самостійно ознайомитись з первинною інформацією про інвестиційний об’єкт чи земельну ділянку, а також максимально отримати дані про соціально-економічний, інвестиційний стан будь-якої території чи регіону.  

Директор Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василь Федюк зазначив, що створення Інтерактивної інвестиційної карти України сприятиме поширенню інформації про потенціал для інвестування в Україні, а також забезпечить інвесторам легкий та швидкий доступ до потрібних даних. Окрім цього, електронна інвестиційна карта дозволить зацікавленим сторонам оглянути земельні ділянки та об’єкти нерухомості на території України у зручний час, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Презентація Інтерактивної інвестиційної карти України запланована на вересень цього року.

Читайте про ініціативу також на сайті Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com