ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинТуристу на замітку – презентуємо туристичну карту субрегіону «Розділля»

13.05.2014
Туристу на замітку – презентуємо туристичну карту субрегіону «Розділля»

Touristic-map-rozdillyaСубрегіон «Розділля» продовжує заохочувати туристів до відвідин свого чудового, колоритного краю. Вже створено календар туристичних подій субрегіону, аби туристи не пропустили ніякого святкування, розроблено низку туристичних маршрутів, створено систему туристичної орієнтації, підготовлено гостинні агрооселі. Сьогодні презентуємо новий туристичний продукт – карту субрегіону.

Зазвичай, плануючи поїздку в нове місце, туристи керуються певними системами орієнтування в організації своєї подорожі чи відпочинку. Тож для максимальної зручності відвідувачів, роздільці розробили туристично-інформаційне видання «Туристичне Розділля». Даний продукти має формат карти, де окрім географічних позначень, міститься пізнавальна інформація про історичне минуле регіону, пам’ятки архітектури, природи, монументального мистецтва. Умовними знаками на мапі позначені пам’ятники, церкви, каплиці, пам’ятні хрести, музеї, криївки, місця для купання, ловлі риби та відпочинку та багато іншого. Карта детально розкриває перед туристами всі культурні принади субрегіону, адже на над нею працювала робоча група у складі представників Миколаївського і Жидачівського районів та міста Нового Роздолу, де кожний прагнув представити найяскравіші  переваги свого краю.

Ознайомитись з картою можна натиснувши на картинку:

 Touristic-map-rozdillya_3  Touristic-map-rozdillya_2

Карту субрегіону видано в рамках реалізації демопроекту «Підвищення туристичної привабливості та підтримка розвитку туризму у субрегіоні «Розділля» для її подальшого безкоштовного поширення серед туристичних фірм, групових та індивідуальних туристів, а також по всіх об’єктах, які становлять потенційний інтерес для гостів регіону. До речі, незабаром буде також оприлюднено туристичну карту міста Миколаєва та Миколаївського району.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com