ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинВ Кривому Розі влада стає ближчою до місцевих підприємців

12.05.2014
В Кривому Розі влада стає ближчою до місцевих підприємців

«Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» – це центр надання адміністративних послуг, де звичайні мешканці Кривого Рогу та місцеві підприємці мають можливість шляхом мінімізації процедурних дій, оперативно отримати необхідні адміністративні та дозвільні послуги. Віднедавна для відвідувачів Центру всі послуги стали ще доступнішими та зручнішими: тепер у охочих з’явилась можливість здати всі необхідні документи шляхом електронної реєстрації на сайті Центру; замовити послуги в телефонному режимі або відправити документи до служб центру через мережу Інтернет.

Прагнення міста перевести діяльність Центру на нові стандарти роботи було підтримано Проектом МЕРМ в рамках підпрограми «Демонстраційні проекти». Ініціатива полягає в створенні максимально сприятливих умов для ведення бізнесу, зниження адміністративних бар’єрів. 

Так у 2013 році Центром вживались заходи щодо розширення функціональних можливостей електронної системи оцінки якості надання послуг у муніципальному центрі. Зараз, скориставшись цим програмним продуктом, клієнти мають можливість доступу до інформації про послуги, що надаються в центрі через мережу Інтернет, отримувати дозвільні документи в електронній формі, переглядати стан розгляду документів. В центрі здійснюється швидке, об’єктивне інформаційне забезпечення замовників послуг: проводиться похвилинний моніторинг термінів надання послуг відповідно до інформаційних й технологічних карток виконання процедур із застосуванням технологій електронного урядування.

Застосування цього програмного продукту суттєво вплинуло на підвищення виконавчої дисципліни державних адміністраторів, представників служб, які беруть участь у роботі центру, покращення контролю за станом надання адміністративних послуг. Напрацювання виконкому міської ради щодо доступу звернення клієнтів Центру до інформації про адміністративні послуги через мережу Інтернет були враховані при розробці Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Також Центром для приватних підприємців розпочато проведення тематичних тренінгів з питань ділової комунікації, розвитку особистої, колективної ефективності, управлінських функцій, застосування ІТ-технологій. Для участі в зазначених заходах залучені викладачі Криворізького національного університету, кращі спеціалісти з різних галузей.

Зокрема, нещодавно, з метою ознайомлення з основними аспектами інформаційної безпеки, практикою використання її вимог у роботі з інформаційними активами, що містяться в мережі Інтернет, було проведено тренінг за темою «Основи інформаційної безпеки для користувачів». У Центрі криворізькі підприємці отримали безкоштовні консультації з найактуальніших питань сьогодення у сфері ведення бізнесу. Лектори з Дніпропетровська розповіли не тільки про правову сферу ведення підприємницької діяльності, а й про варіанти розвитку бізнесу.

Подробиці тренінгово-консультаційної діяльності Центру дивіться у сюжеті ТРК «Рудана»:

__
Дізнайтесь більше про Муніципальний центр послуг на сайті виконкому Криворізької міської ради.
А про всі ініціативи, підтримані Проектом МЕРМ в Центрі, можна ознайомитись в описі демонстраційного проекту «Створення нових можливостей і зручностей у наданні послуг у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу».

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com