ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинСтратегія поводження з твердими побутовими відходами у субрегіоні «Західний Донбас». До завантаження

29.07.2014
Стратегія поводження з твердими побутовими відходами у субрегіоні «Західний Донбас». До завантаження

Доступна для завантаження Стратегія поводження з твердими побутовими відходами у субрегіоні «Західний Донбас».

swm-str-previewДокумент розроблявся з липня 2013 до лютого 2014 року кращими іноземними і вітчизняними фахівцями. Стратегія пропонує технології зберігання, роздільного збирання, оброблення та утилізації відходів, закриття існуючих сміттєзвалищ, розрахунки доступності, витрат і тарифів та інше. Вона також містить аналітичний звіт про стан існуючої системи поводження з побутовими відходами (Паспорт системи поводження з побутовими відходами), технічні варіанти поводження з ТПВ, а також схему фінансування системи поводження з ТПВ в субрегіоні.

Даний документ розроблено в рамках реалізації демопроекту «Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону «Західний Донбас», який впроваджувався за підтримки Проекту МЕРМ та компанії ДТЕК. Мета Стратегії – вирішення спільних проблем і реалізація завдань у сфері управління відходами, поліпшення стану навколишнього середовища і підвищення якості життя у субрегіоні «Західний Донбас».

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com