ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинЗатверджено Стратегію розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, розроблену за підтримки Проекту МЕРМ

03.10.2014
Затверджено Стратегію розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, розроблену за підтримки Проекту МЕРМ

26 вересня відбулась сесія обласної ради Дніпропетровська на якій затвердили Стратегію розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, проект якої був розроблений за підтримки Проекту МЕРМ.

Мета Стратегії – примножити економічний потенціал регіону, забезпечити комфорт, безпеку і гідний рівень життя мешканців регіону. Завдяки ній Дніпропетровщина  отримала чіткий план дій, де робиться ставка на найбільш перспективні галузі. В її основу покладено 4 стратегічні цілі: зменшення економічних дисбалансів, розвиток сільських територій, екологічна безпека та розвиток людського капіталу.

Дніпропетровська облрада першою в Україні розробила порядок громадської експертизи своїх рішень. Стратегія розвитку області теж була винесена на громадське обговорення.

«Діяльність обласної ради незмінна і повинна приносити користь кожному жителю Дніпропетровщини. На кожній сесії ми розглядаємо ключові для регіону питання і сьогодні – не виключення. Новий досвід для обласної ради і для всієї України – усі проекти рішень, які винесені на нинішню сесію, проходили громадську експертизу. Кожен має право бути причетним до важливих для Дніпропетровщини управлінських рішень. Для цього тільки треба бути активним громадянином та використовувати усі існуючі можливості. Головне, щоб всі зрозуміли, що влада і громадськість не противники, а союзники. Влада повинна працювати і показувати результат. А громадськість має право контролювати владу, але не паралізовувати її роботу», – зазначив Євген Удод, голова Дніпропетровської облради.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com