ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинКривий Ріг звітує про виконання Стратегічного плану розвитку міста до 2015 року

24.09.2014
Кривий Ріг звітує про виконання Стратегічного плану розвитку міста до 2015 року

23 вересня 2014 року у виконкомі міської ради Кривого Рогу відбулося спільне засідання Комітету з управління впровадження Стратегічного плану розвитку міста до 2015 року та Дорадчого комітету з місцевого економічного розвитку у рамках Проекту МЕРМ.

Засідання відбулось під головуванням Криворізького міського голови Юрія Вілкула, в ньому взяли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконкому міськради, голови районних рад, постійних комісій ради, керівники підприємств міста, члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники Проекту МЕРМ.

Тематичні відео-сюжети:

    

Під час засідання були представлені результати виконання у І півріччі 2014 року завдань Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2015 року.

Пан Вілкул зазначив: «За результатами загального моніторингу виконання Стратегії, станом на липень з 845 завдань та проектів, передбачених для реалізації, виконано 581, що складає 68,7% від запланованої кількості. У стані виконання, на сьогодні, перебуває 199 завдань, що складає 23,6%. І серед завдань, термін виконання яких не настав - 65 завдань та проектів, або 7,7% від загальної кількості».

Вже на початку 2015 року заплановано здійснити оцінювання показників виконання Стратегічного плану за період 2012- 2014 роки.

Також учасники мали можливість відвідали  Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу, де їм розповіли про впровадження інновацій демопроекту,  в рамках якого Проект МЕРМ прагне створити нові можливості і зручності у наданні послуг даним центром. 

Читайте історію успіхів з Кривого Рогу «З оновленою системою електронного врядування мешканці
Кривого Рогу отримують якісніші послуги за коротший час» 

Більше інформації на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради. 

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com