ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинЖидачів велично відзначив своє 850-річчя

23.09.2014
Жидачів велично відзначив своє 850-річчя

zhydachiv_celebration_421 вересня 2014 року,  Жидачів – місто-партнер Проекту МЕРМ відзначило своє 850-річчя. Вітати місто з ювілеєм відправилась делегація Проекту на чолі з директором Програми МЕРМ Керол Кардіш (Оттава, Канада), директором Проекту МЕРМ в Україні Олександром Кучеренко та регіональним координатором у Львівській області Соломією Рожко.

На площі Свободизібралася велелюдна жидачівська громада. Святкування розпочалися спільною Молитвою за Україну та благополуччя міста, яку провели спільно представники різних конфесій. До вітального слова запросили міського голову Володимира Левка, котрий урочисто відкрив святкування, після чого хор виконав Державний Гімн.

З нагоди ювілею міста пан Левко побажав миру й добробуту та щиро дякував усім представникам громади за підтримку й розуміння.

zhydachiv_celebration_3Під час святкування щирі вітання й подарунки місто отримало від особливих гостей: народних депутатів, представників Львівської облради, райдержадміністрації, районної ради, міських голів міст-сусідів та інших. Запросили до слова також гостю з Канади – пані Керол Кардіш та пана Кучеренко, які зазначили, що співпраця з містом виявилась не тільки дуже приємною, а й дуже плідною. В рамках реалізованих демопроектів в місті відбулося впорядкування місць пам’яті та культових споруд, об’єктів благоустрою, дитячих та спортивних майданчиків, квітників та зелених зони, висаджено понад 120 дерев та кущів, а також влаштовано Алею Героїв. Було впорядковано місця для тимчасової торгівлі, майданчики для проведення міських культурно-масових заходів та багато іншого. Вказані ініціативи в повній мірі забезпечують досягнення однієї зі Стратегічних цілей Стратегічного плану економічного розвитку субрегіону «Розділля» – покращення якості життя.

Перед другою частиною концерту глядачі мали нагоду переглянути на великому екрані фільм про Жидачів. Для дітей працювали парки розваг, а кожен бажаючий міг придбати вироби народних умільців, повчитися гончарству, переглянути виставку фоторобіт чи побувати у таборі Жидачівського козацького полку ім. І.Виговського. Також працював «Патріотичний ярмарок», де представники освітніх закладів, районної лікарні, Центру творчості й волонтери продавали печиво, вироби виготовлені власноруч, а зібрані кошти підуть на допомогу військовим в зоні АТО.

З нагоди 850-річчя заснування Жидачева «Укрпошта» випустила оригінальну марку, яку представили всім учасникам святкування. На завершення офіційної частини свята зведений хор піснею побажав «Многая літа» місту, його жителям та гостям.

zhydachiv_celebration_2  zhydachiv_celebration_1

zhydachiv_celebration_6  zhydachiv_celebration_7

zhydachiv_celebration_5  zhydachiv_celebration_8

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com