ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинУ Першотравенську урочисто відкрили Агенцію економічного розвитку

04.10.2014
У Першотравенську урочисто відкрили Агенцію економічного розвитку

Pershotravensk_agency_sep201429 вересня 2014 року в Першотравенську відбулось урочисте відкриття Агенції економічного розвитку міста, яка була створена ініціативними підприємцями міста при підтримці органів місцевого самоврядування та Проекту МЕРМ.

На заході були присутні керівництво міста, представники Проекту МЕРМ і компанії ДТЕК, підприємці та мешканці міста. Міський голова Віктор Рудих привітав присутніх з визначною подією та висловив сподівання, що діяльність Агенції ефективно сприятиме соціально-економічному розвитку міста Міський голова покладає надію, що Агенція стане компетентною організацією, партнером влади, бізнесу та громади та своєю діяльність буде спрямована на реалізацію місцевої та регіональної стратегії розвитку, заповнення суспільно-економічної ніши між владою, бізнесом та членами місцевої і регіональної громади.

«Нарешті в Першотравенську належним чином налагоджена співпраця між владою, бізнесом і громадськістю, що служитиме на користь міста та його мешканців. Створення Агенції економічного розвитку міста сприятиме не лише ефективній реалізації проектів, які фінансуватимуться за рахунок спонсорських коштів. В Агенції, яку ми сьогодні урочисто відкриваємо, проводитимуться семінари-тренінги для підприємців та бажаючих відкрити власну справу, надаватимуться юридичні консультації та інші послуги. Бажаю спеціалістам і відвідувачам плідної співпраці та успіхів у справах, які позитивно позначаться на якості життя мешканців», – зазначив пан Рудих.

До вітань міського голови долучилися представники Проекту МЕРМ та компанії ДТЕК, висловивши впевненість у тому, що завдяки Агенції економічного розвитку міста Стратегія міста Першотравенська на 2013-2015 роки та Стратегія соціального партнерства компанії ДТЕК буде реалізовуватися успішно та ефективно.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики та інформації Першотравенської міської ради.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com