ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинLviv IT Arena

07.10.2014
Lviv IT Arena

lviv-it-arena-oct2014Упродовж трьох днів, 2-4 жовтня, на стадіоні «Арена Львів» відбувалась найочікуваніша ІТ подія – конференція Lviv IT Arena. Захід став найбільшою подією Західної України в історії таких конференцій. Концепція заходу полягає в тому, що покриває повний цикл розробки програмного забезпечення, охоплює етапи розвитку ІТ-компанії, починаючи від стартапу до системної компанії.

Lviv IT Arena зібрала вітчизняних та іноземних представників індустрії інформаційних технологій. Всього близько 800 фахівців у сфері ІТ, серед яких учасники з Великої Британії, Голландії, Румунії, Польщі, Росії, США. На відкриття заходу прибув міський голова Львова Андрій Садовий. Він зазначив: «Ми поставили собі за мету активно розвивати у Львові напрямки ІТ та туризму, не заважаючи бізнесу, але маючи такі пріоритети. Таким чином ми впроваджуємо у Львові Стратегію конкурентоздатності, даючи перспективу ІТ, маючи річний ріст в галузі ІТ в 25%».

Близько 100 спікерів з усього світу виступили у 10 секціях, сформованих таким чином, що конференція стала цікавою як для керівників компаній, так і проектних менеджерів, тестерів чи HR фахівців, а також тих, хто хоче створити свою компанію.

Проект МЕРМ посприяв створенню у Львові бізнес-інкубатору IT-напряму «Startup Depot», який в свою чергу ініціював створення «Менторської програми» – навчального проекту для молодих стартапів. Курс цієї програми відбувся протягом вересня 2014 року, тривав 70 годин та складався з занять, презентацій, менторства та індивідуальних завдань, які допомогли молодим стартап-проектам створити життєздатний продукт. Під час конференції Lviv IT Arena кращі команди мали змогу презентувати свої проекти гостям, серед яких інвестори, готові підтримати інноваційні проекти на етапі їх створення.

Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського кластеру інформаційних технологій і бізнес-послуг, що є головним організатором конференції, зазначає: «Львів ІТ Арена відбувся вперше, але усі ми сподіваємось, що ця подія стане гарною щорічною традицією Львова. Адже саме ІТ Арена дозволить нам познайомити світ ще з однієї сильною стороною міста – індустрією інформаційних технологій. Львів є одним з найпотужніших центрів розвитку ІТ галузі в Україні, і Львів ІТ Арена підтверджує це».

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com