ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинУстановче засідання Спостережної ради Проекту МЕРМ

29.09.2010
Установче засідання Спостережної ради Проекту МЕРМ

steering_committee_sep201028 вересня 2010 року в м. Києві відбулось установче засідання Спостережної ради Проекту МЕРМ. Понад 30 учасників взяли участь у засіданні, серед них представники органів центральної виконавчої влади – Міністерства економіки України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, Міністерства регіонального розвитку і будівництва України, представники всіх міст-учасників проекту МЕРМ, канадські та українські експерти в галузі економічного розвитку, представники посольства Канади в Україні, КАМР, ФКМ, АМУ.

Головною метою засідання були конкретизація пріоритетних напрямків діяльності Проекту МЕРМ, узгодження та затвердження положення про Спостережну раду Проекту МЕРМ та її складу, затвердження Звіту про початкову стадію реалізації проекту та Плану робіт на перший рік впровадження проекту. Спостережна рад створюється як спільний орган управління роботою Проекту з метою активізації залучення до роботи місцевих фахівців і формування у них «права власності» на здобутки і напрацювання Проекту. Спостережна рада буде здійснювати нагляд за ходом впровадження Проекту, ухвалювати ключові рішення, здійснювати координацію та обмін інформацією для підтримки місцевого економічного розвитку в Україні.

Голосуванням було затверджено постійний склад Спостережної ради Проекту МЕРМ. До неї увійшли: Каті Чаба - Посольство Канади в Україні, Стів Подесто – КАМР, Марвін Хант – ФКМ, Ольга Романюк – Міністерство з питань житлово-комунального господарства України, Михайло Гармаш – Міністерство економіки України, Світлана Верхоглядова – Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, Мирослав Пітцик – Асоціація міст України, Пол Дарбі – Проект «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України», Вікторія Довжик – м. Львів, заступник начальника управління економіки, Василь Турко – м. Червоноград, заступник міського голови, Микола Гук – м. Дрогобич, Міський голова, Михайло Нікітін – м. Новий Розділ, перший заступник міського голови, Сергій Квітка – Дніпропетровська міська рада, керуючий справами виконкому, Андрій Гальченко – м. Кривий Ріг, заступник міського голови, Тетяна Обиденна – м. Нікополь, заступник міського голови, Надія Біленко – м. Павлоград, заступник міського голови.

Члени Спостережної ради заслухали презентацію Звіту про початкову стадію реалізації Проекту МЕРМ і перші досягнення, що були представлені регіональним директором відділу Східної Європи ФКМ Керол Кардіш та менеджером Проекту МЕРМ в Канаді Томом Монастирським, а також представлення директором Проекту МЕРМ в Україні Олександром Кучеренком Плану робіт з впровадження Проекту до 31 березня 2011 року.

Учасники зустрічі затвердили Звіт про початкову стадію реалізації та План робіт на перший рік впровадження Проекту та висловили підтримку Проекту, зацікавленість у подальшій співпраці задля покращення ситуації щодо ведення активного діалогу між муніципалітетами, створення сприятливих умов для економічного розвитку міст. 

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com