ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинКруглий стіл на тему: «Збір та обробка фінансових і соціально-економічних показників у м. Бориспіль»

12.11.2010
Круглий стіл на тему: «Збір та обробка фінансових і соціально-економічних показників у м. Бориспіль»

11 листопада 2010 року в приміщенні виконавчого комітету Бориспільської міської ради відбувся круглий стіл на тему: «Збір та обробка фінансових і соціально-економічних показників у м. Борисполі» в рамках Проекту МЕРМ. Це спільна ініціатива ФКМ та АМУ, присвячена аналізу ризиків та пошуку можливостей впровадження системи збору даних муніципалітетів. Загалом у проекті беруть участь лише деякі міста Львівської, Дніпропетровської областей, а також м. Бориспіль.

Робота круглого столу проходила за головуванням міського голови А. Федорчука та за участю експерта з оцінки показників діяльності муніципалітетів Міністерства муніципальних справ провінції Онтаріо (Канада) Богдана Вінницького, фахівців Конференційної ради Канади, представників АМУ, проектів МЕРМ та РЕОП,  заступника міського голови Л.Пасенко, керуючої справами виконавчого комітету міської ради Л. Передерей, начальника відділу економіки виконавчого комітету міської ради Г. Ремень, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради С. Заєць, начальника управління статистики у Бориспільському районі Т. Бутенко, заступника начальника управління статистики у Бориспільському районі В. Портечко та представників ЗМІ.

У рамках круглого столу присутні обговорили питання збору та обробки фінансових та соціально-економічних показників у м. Борисполі, можливість впровадження системи муніципальної статистики в Україні, стандартизації даних, проблему підвищення достовірності даних та методику проведення порівняльного аналізу муніципалітетів України.

Міський голова А.Федорчук представив присутнім досягнення соціально-економічного розвитку міста Бориспіль, а керуюча справами виконавчого комітету Л. Передерей розповіла про практичне використання статистичної інформації в процесі впровадження ISO 9000:2008. Закордонні гості наголошували, що статистика – це найважливіший індикатор розвитку територіальної громади для оцінки соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в місті. Програма дає можливість зрозуміти наскільки цінні статистичні дані, які збираються в Україні.

При підготовці матеріалу було використано інформацію з сайту Бориспільської міської ради.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com