ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинПроект МЕРМ гостював в місті Червоноград

29.11.2010
Проект МЕРМ гостював в місті Червоноград

Стаття з міської газети м. Червоноград «Новини Прибужжя» (від 25.11.2010)

23 листопада Червоноград у гостях приймав Проект МЕРМ. В цей день в приміщенні Червоноградської міської ради проходило установче засідання проекту МЕРМ та зацікавлених сторін м Червоноград.

Нагадаємо, що цього літа Червоноград було обрано містом-учасником двох проектів КАМР в Україні "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей i міст України" та "Місцевий економічний розвиток міст України" (МЕРМ).
З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся заступник міського голови Василь Турко. Він коротко ознайомив присутніх з економічною та політичною ситуацією в Україні і, зокрема, в місті. Зупинився на питаннях формування бюджету, інших аспектах розвитку міста.

-  Сподіваюся, що проекти, які прийшли в місто, допоможуть напрацювати план розвитку Червонограда, - наголосив Василь Турко. - Сьогодні розпочинається жива, практична розмова задля досягнення успішного результату.

Заступник міського голови надав слово першому секретареві посольства Канади в Україні Шері Грівз.
-  Ми задоволені, що Червоноград обрано для участі у цих двох проектах. Говоримо про інвестицію у 25 мільйонів канадських доларів на наступні два роки по всій діяльності проекту. Також через два роки сподіваємося побачити громаду, яка буде сильнішою, здатною залучити нові інвестиції уже самотужки. Тож бажаю вам успіху, - звернулася до присутніх Шері Грівз.

Керівник Проекту МЕРМ Олександр Кучеренко представив учасникам засідання напрямки діяльності МЕРМ у партнерських містах.

Олександр Кучеренко також зупинився на питанні, яке стосується формування Дорадчого комітету з місцевого економічного розвитку та інших органів управління проекту у Червонограді.

Провідний спеціаліст проекту з місцевого економічного розвитку Ігор Лепьошкін презентував Методологію розробки та впровадження стратегій та програм економічного розвитку, на основі якої проект МЕРМ планує провадити діяльність, та ознайомив учасників з можливостями залучення коштів для підтримки місцевої економіки.

Гостям цікаво було дізнатися, який стан справ у секторі промисловості Червонограда. Про це та про досвід довготривалих контактів і співпраці з іноземними партнерами розповів голова Червоноградської ради підприємців, генеральний директор ВАТ «Калина» Михайло Чемерис. У своєму виступі торкнувся також таких важливих проблем міста, як закриття шахт, переробка відходів вугільної галузі, збір та переробка твердих побутових відходів, інших. На його думку, Червоноград нині потребує запровадження високотехнологічних виробництв.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com