ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинДрогобич вірить, що «Проект МЕРМ допоможе місту реанімувати галузі міського господарства»

26.11.2010
Дрогобич вірить, що «Проект МЕРМ допоможе місту реанімувати галузі міського господарства»

Дрогобич вірить, що «Проект МЕРМ допоможе місту реанімувати галузі міського господарства». Таку надію висловив міський голова м. Дрогобич Олексій Радзієвський 24 листопада в світлиці Дрогобицької ратуші, підчас установчого засідання Проекту МЕРМ.

У засіданні також взяли участь заступник міського голови Олександр Коростельов, працівники апарату міської ради з питань економіки, фінансів та житлово-комунального господарства, представники бізнесу та громадськості. На це засідання до Дрогобича прибули перший секретар Посольства Канади в Україні Шері Грівз, директор Проекту МЕРМ Олександр Кучеренко.

Дрогобицький міський голова Олексій Радієвський привітав учасників зустрічі, дав коротку характеристику місту, а також повідомив про його складне економічне становище. Так на кінець року загальний дефіцит міського бюджету становитиме 20 млн. грн. На галузь охорони здоров’я бракує 6 млн. грн., на освіту – 3,5 млн. грн. Тому допомога експертів проекту МЕРМ у сфері економічного прогнозування та формування бюджету буде дуже доречною.

Міський голова, зокрема, зазначив, що Дрогобичу Проект МЕРМ дуже потрібний для того, щоб реанімувати всі галузі міського господарства та висловив сподівання на спільну конструктивну співпрацю.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com