ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинЛьвівська облдержадміністрація та Проект МЕРМ провели засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Львівської області на 2014-2020 роки

12.12.2013
Львівська облдержадміністрація та Проект МЕРМ провели засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Львівської області на 2014-2020 роки

5 грудня 2013 року у приміщенні Львівського інституту банківської справи Львівська облдержадміністрація та Проект МЕРМ провели засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Львівської області на 2014-2020 роки з прогнозом до 2025 року.

У засіданні взяли участь заступник голови облради Валерій П'ятак, голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та майна обласної ради Ярослав Качмарик, голова комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради Оксана Юринець, депутати обласної ради.

Відкриваючи засідання Валерій П'ятак зазначив: «Якщо ми хочемо щось змінити, чогось досягнути, нам обов’язково необхідна стратегія розвитку, план її реалізації і конкретні стратегічні проекти. Головною метою змін має бути покращення життя мешканців Львівщини. А тому важливим є публічне обговорення документу, за яким ми будемо жити. Тут присутнє вузьке коло спеціалістів, які мають дотичність до написання цієї Стратегії».

Експерти та консультанти Проекту МЕРМ презентували учасникам засідання огляд процесу розробки Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року, результати соціально-економічного аналізу стану області, а також стратегічне бачення майбутнього в 2025 році та сценарії розвитку області. Відбулось жваве обговорення представлених матеріалів, учасниками було наголошено на необхідності опрацювання операційних програм, узгодження  нової стратегії з Стратегією розвитку.

Вже навесні має бути завершена робота над Стратегією розвитку Львівщини та напрацьований проект плану її реалізації.

Використано інформацію з офіційного веб-сайту Львівської облдержадміністрації.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com