ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинНовий демонстраційний проект у субрегіоні Розділля сприятиме залученню інвестицій та підтримає розвиток місцевого бізнесу

22.01.2014
Новий демонстраційний проект у субрегіоні Розділля сприятиме залученню інвестицій та підтримає розвиток місцевого бізнесу

Невдовзі Агенцію економічного розвитку Нового Роздолу перетворять на субрегіональну. Керівництво Жидачева та Миколаєва, які разом із Новим Роздолом за підтримки Проекту МЕРМ підписали угоду про об’єднання в субрегіон Розділля, дійшли у цьому згоди. Вони вважають, що трьом містам, які мають фахівців цементного (Миколаїв), сірчаного (Новий Розділ) і паперового (Жидачів) напрямів промисловості, економічно ефективніше залучати інвесторів у регіон разом. У Миколаєві та Жидачеві заплановано відкрити консультаційні центри новороздільської агенції. Інвестиційні пропозиції трьох міст будуть зібрані на одному сайті. Завдяки цьому агенція сприятиме місцевому економічному розвитку та виконанню Стратегічного плану економічного розвитку субрегіону Розділля.

А тепер про все в деталях…

Новий демопроект спрямований на виконання завдань Стратегічного плану економічного розвитку субрегіону Розділля та передбачає впровадження заходів у сфері залучення інвестицій та підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, забезпечення ефективної взаємодії між бізнесом і владою шляхом створення мережі консультаційних центрів, розширення напрямів діяльності та переліку послуг для місцевого бізнесу та зовнішніх інвесторів.

У 2013 році, в рамках реалізації Новим Роздолом індивідуального демопроекту, було відновлено роботу Агенції економічного розвитку міста. Нині Агенція надає безплатну правову допомогу місцевим підприємцям, а також займається налагодженням стратегічних міжнародних партнерств. Новим проектом передбачено створення мережі консультаційних центрів даної Агенції у Жидачеві та Миколаєві. Надалі планується оптимізувати перелік послуг для місцевого бізнесу та підтримки діяльності малих і середніх підприємств субрегіону. Планується, що міста виділять приміщення під центри та їх буде обладнано необхідною оргтехнікою.

Діяльність Агенції в Новому Роздолі зокрема передбачає систематизацію даних про об’єкти для інвестування. Реалізація нового проекту передбачає розширення цієї діяльності на усі суб’єкти субрегіону Розділля, включаючи територію Миколаївського та Жидачівського районів. Планується опрацювання бази даних об’єктів для інвестування, що включатиме в себе: опис об’єкту, існуючих і необхідних комунікацій, карту розміщення, цільове призначення. Також буде сформована єдина для субрегіону система інвестиційного супроводу і створена дорожня карта інвестора, яка допоможе входженню іноземних та вітчизняних інвесторів.

В рамках нового демопроекту заплановано розробку веб-сторінки з усіма інвестиційними можливостями субрегіону. Буде розроблено двомовний інвестиційний паспорт субрегіону для поширення на інвестиційних форумах та партнерських ярмарках.

__
Чому Проект МЕРМ сприяє створенню агенцій місцевого економічного розвитку ?

  • Агенції беруть на себе функції сприяння місцевому економічному розвитку та стратегічного планування, які залишаються поза увагою службовців органів місцевого самоврядування.
  • Перебуваючи поза структурою органів місцевого самоврядування, агенції мають більше можливостей залучати додаткове фінансування через програми грантів і технічної допомоги.
  • Агенції виконують функції комунікаційних майданчиків між владою, бізнес-спільнотою та громадою для консолідації зусиль і спільної роботи в напрямі місцевого економічного розвитку.
 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com