ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинДрогобичу вдалося залучити додаткове фінансування з обласного бюджету для створення індустріального парку

15.01.2014
Дрогобичу вдалося залучити додаткове фінансування з обласного бюджету для створення індустріального парку

На початку січня в Львівській облраді відбулась нарада за участі представників міст та районів області, які отримують фінансування для реалізації проектів з додаткових джерел. Під час цієї зустрічі обговорювалося питання можливості їх співфінансування з бюджету області.

На засіданні вдалося досягти домовленості про те, що в обласному бюджеті будуть закладені кошти в розмірі 90 тис. грн. на співфінансування демонстраційного проекту «Створення індустріального парку в районі проходження кільцевої дороги по вул. С Наливайка», що має на меті відновлення статусу Дрогобича як регіонального промислового центру з переважанням інноваційних підприємств.

Дрогобицька міська рада за підтримки Проекту МЕРМ реалізує демопроект з квітня 2013 року. Перша фаза проекту передбачає розробку проектно-кошторисної документації на добудову дороги по вул. С. Наливайка, проведення інвентаризації вільних земельних ділянок, розташованих в районі цієї вулиці та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індустріальний парк. Інвентаризація ділянок на території міста стане поштовхом для формування індустріального парку, що дасть змогу місцевій владі більш ефективно керувати економічним розвитком та залученням робочої сили.

«Ми передбачаємо закінчити реалізацію цього проекту приблизно у травні, – повідомляють у Дрогобицькій міській раді. – Таким чином, в травні ми отримаємо проектно-кошторисну документацію на окружну дорогу вул. Наливайка і технічну документацію на землю навколо цієї дороги. А наступний етап – спільно з Проектом МЕРМ почнемо пошук інвесторів для впровадження проекту індустріально парку. Маємо великі надії на це, бо в Львівській області таких проектів дуже мало. І ми, можна сказати, стали пілотним проектом на Львівщині».

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com