ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинУ Львові розпочав роботу бізнес-інкубатор «Startup Depot». Передбачається, що він стане місцем, де ідеї технологічних проектів перетворюються у бізнес

14.02.2014
У Львові розпочав роботу бізнес-інкубатор «Startup Depot». Передбачається, що він стане місцем, де ідеї технологічних проектів перетворюються у бізнес

Наприкінці минулого року Львівська міськрада виділила в безкоштовне користування приміщення для бізнес-інкубатора, а за сприяння Проекту МЕРМ було проведено ремонті роботи, придбано необхідне технічне устаткування та меблі. Приміщення тепер повністю обладнане та комфортне для роботи кількох стартап-команд.

StartUp_Depot_office_1 StartUp_Depot_office_3 StartUp_Depot_office_2

StartUp_Depot_office_6 StartUp_Depot_office_7 StartUp_Depot_office_5

Вже сьогодні, окрім можливості мати робоче місце для роботи над власним стартап-проектом, бізнес-інкубатор пропонує зацікавленим в ІТ-бізнесі людям знаходити однодумців та партнерів, обмінюватися ідеями щодо проектів, контактувати з наставниками – власниками ІТ-компаній, членами кластеру ІТ-ВРО, які можуть допомогти знаннями і досвідом, а також стати консультантами чи помічниками. В бізнес-інкубаторі планують організовувати групові навчання на таких освітніх онлайн ресурсах як Coursera та edx, допомагати резидентам  Startup Depot брати участь в конкурсі LDG, організовувати майстер-класи, лекції та семінари.

Очікується, що бізнес інкубатор «Startup Depot» (Скриня Стартапів) стане місцем проведення серії майстер-класів під назвою «Мережа натхнення» (Мережа). Вона покликана об’єднувати спеціалістів ІТ-галузі, надихати та підтримувати їх. Успішні ІТ-підприємці Львова будуть ділитись історіями та рецептами успіху з тими, хто тільки думає чи починає розвивати власну ІТ-справу. Заходи проходитимуть в надихаючій неформальній атмосфері та надаватимуть учасникам можливість для особистого спілкування з доповідачами.

Перша зустріч Мережі відбулась 12 лютого, де з презентацією «Досвід створення технологічних стартапів в Україні» виступив Андрій Павлів, співзасновник та керуючий партнер ІТ-компанії N-iX, а також засновник ряду успішних проектів (інноваційний додаток для мобільних пристроїв ThickButtons.com, додаток для планшетів Unshared.tv). Під час заходу було обговорено перспективні тренди у технологічному бізнесі, а також що варто, а що не варто робити підприємцям початківцям. Проведення наступного майстер-класу заплановано на березень 2014 року.

StartUp_Depot_Lviv_first_event_2 StartUp_Depot_Lviv_first_event_4 StartUp_Depot_Lviv_first_event_3

StartUp_Depot_Lviv_first_event_1 StartUp_Depot_Lviv_first_event_6 StartUp_Depot_Lviv_first_event_5

У Startup Depot започаткують щорічний конкурсу ІТ-стартапів «Lviv Deal Generator». Конкурс дозволить не тільки виявити найкращі проекти, а й продемонструвати їх потенційним інвесторам, що в свою чергу може стати гарною платформою для подальшого розвитку підприємців-початківців. З новинами та планами бізнес-інкубатору можна ознайомитися на сайті http://innovateinlviv.com/ та на сторінці у Facebook.

__

Бізнес-інкубутор створено в рамках реалізації демонстраційного проекту, що є ІІ фазою проекту «Розвиток інноваційного середовища та підвищення інвестиційного іміджу Львова як І етап створення Корпорації місцевого економічного розвитку». Демонстраційний проект направлено на виконання цілей Стратегічного плану залучення інвестицій до м. Львова до 2020 року. Корпорація має на меті розвивати інновації в місті, залучати інвестиції, підтримувати розвиток існуючих та нових підприємств. Серед наступних заходів у реалізації ініціативи заплановано наступне:

  • З метою полегшення доступу потенційному інвестору до інформації про можливість купівлі чи оренди об’єктів комунальної власності заплановано випуск інвестиційного буклету та такого, що міститиме інформацію про виробничі площі міста Львова, також буде створено інтернет-модуль з постійно-оновлюваним списком об’єктів. Іноземні інвестори та і львівські підприємці матимуть можливість ознайомитися з фотографіями об’єктів, місцем їх розташування, площею, вартістю оренди чи купівлі.
  • Щоб сприяти утриманню діючого бізнесу у місті та стимулювати розвиток підприємництва буде проведено опитування львівських підприємців, результати якого дадуть владі міста розуміння того, як підприємства можуть покращити співпрацю один з одним, з якими проблемами стикаються та як іх долають; також допоможуть визначити шляхи покращення співпрацю між владою і місцевим бізнесом. Наразі в рамках демопроекту розроблено відповідні анкети та підготовлено базу даних підприємств.   
 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com