ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинДосвід Проекту МЕРМ представлено на форумі «Нова економіка – енергія зростання» у Луганську 27 лютого 2014 року

04.03.2014
Досвід Проекту МЕРМ представлено на форумі «Нова економіка – енергія зростання» у Луганську 27 лютого 2014 року

27 лютого з робочим візитом делегація Проекту МЕРМ відвідала місто Луганськ та взяла участь в форумі міських голів Луганського регіонального відділення Асоціації міст України «Нова економіка – енергія зростання».

Lugansk_forum_feb2014_9В рамках візиту відбулася зустріч з міським головою Луганська Сергієм Кравченко, під час якої було обговорено перспективи співпраці з містом.

«Ми звернулись до Уряду Канади з проханням продовжити діяльність Проекту і поширити його діяльність на інші області і міста України, – зазначив Олександр Кучеренко, директор Проекту МЕРМ, – Ми дивимось на Луганськ як на один з найбільш цікавих для нас регіонів. Команді спеціалістів Проекту було б цікаво попрацювати з Луганською областю, бо вона особлива, в ній є унікальність».

В свою чергу міський голова Луганська поділився прикладами успішної реалізації проектів міжнародної технічної допомоги в регіоні.

«Сподіваюсь, що за допомогою Вашого Проекту ми зможемо отримати доступ до кращих світових управлінських практик. Хочу ще раз підкреслити, що ми відкриті до співпраці і впевнений, що зможемо налагодити конструктивний діалог, котрий приведе до позитивних результатів», – зазначив пан Кравченко.

Lugansk_forum_feb2014_16Після зустрічі представники Проекту МЕРМ взяли участь у форумі міських голів Луганського регіонального відділення Асоціації міст України «Нова економіка – енергія зростання». Учасниками заходу стали мери міст та селищних рад, що є членами Луганського регіонального відділення АМУ, Регіональна рада підприємців, асоціації бізнесу. Під час форуму керівники та представники територіальних громад Луганської області представили колегам напрацювання та успішні практики впровадження проектів МЕР в Луганській області.

Серед них: процес розробки і результати створення бренду міста Луганськ, плани побудови індустріального парку, механізми соціального партнерства з приватним бізнесом, залучення інвестицій та інші.

Наприкінець форуму було представлено діяльність та проведено екскурсію Центром адміністративних послуг міста Луганськ, який на сьогоднішній день визнаний спеціалістами як один із кращих в Україні.

Більш детально в сюжеті прес-служби Луганської міської ради: 

Ще про форум читайте на офіційному сайті міського голови Луганської міської ради, веб-сайті Луганського регіонального відділення АМУ та на інформаційно-аналітичному порталі «КОММЕНТАРИИ».

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com