ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинЗ 18 по 21 березня в Києві відбулось перше тестове навчання для представників органів місцевого самоврядування за навчальною програмою МЕР

26.03.2014
З 18 по 21 березня в Києві відбулось перше тестове навчання для представників органів місцевого самоврядування за навчальною програмою МЕР

LED_trial_training_march2014_1З 18 по 21 березня 2014 року в Києві відбулось перше тестове навчання для представників органів місцевого самоврядування за навчальною програмою «Місцевий економічний розвиток» (МЕР).

Навчання проводила спеціально сформована група викладачів програми, що включає представників Кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом НАДУ та експертів Проекту МЕРМ.

Проходили тренінговий курс 12 представників органів місцевого самоврядування з Івано-Франківська, Луцька, Луганська, Тернополя, Нікополя, Тернівки, Кривого Рогу, Львову, Стаханова та інших міст України. 

LED_trial_training_march2014_3Протягом 4-ох днів учасників ознайомили з усіма розділами навчальної програми: Основи місцевого економічного розвитку; Стратегічні інструменти МЕР (методологія та сучасна практика стратегічного планування, маркетинг та брендинг території); Тактичні інструменти МЕР (розвиток трудових ресурсів, підтримка розвитку місцевого бізнесу, залучення інвестицій як інструмент МЕР); Фінансування та оцінювання МЕР (джерела та механізми фінансування МЕР, контекст та критерії оцінювання результатів МЕР). Формат тестового навчання передбачав обговорення всіх тем, роботу в групах, практичні вправи, ряд керованих дискусій та інші види освоєння матеріалу.

LED_trial_training_march2014_4По закінченню учасники отримали сертифікати про проходження навчання.

Навчальна програма за напрямом МЕР була розроблена робочою групою фахівців в складі представників НАДУ та незалежних експертів в рамках реалізації стратегії навчання Проекту МЕРМ, що має на меті підготовку та впровадження системи навчання та підвищення кваліфікації фахівців органів місцевого самоврядування з питань МЕР.

В подальшому заплановано проведення 2-ох пілотних 8-денних навчальних курсів у Дніпропетровській та Львівській областях. В кожній області буде сформовано навчальні групи в кількості 25 осіб з представників органів місцевого самоврядування. Навчання планується провести з травня по липень 2014 року.

Наступним кроком реалізації стратегії навчання з МЕР Проекту МЕРМ стане поширення досвіду навчання представників органів місцевого самоврядування на інші області України та підготовка магістерського курсу з МЕР в НАДУ та Регіональних інститутах державного управління.

(Натисніть на фото щоб завантажити оригінал)

LED_trial_training_march2014_2  LED_trial_training_march2014_8

LED_trial_training_march2014_7  LED_trial_training_march2014_9

LED_trial_training_march2014_5  LED_trial_training_march2014_6

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com