ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинКривий Ріг запустив в роботу інтернет-модуль «Путівник інвестора»

01.04.2014
Кривий Ріг запустив в роботу інтернет-модуль «Путівник інвестора»

Kryvyi_rih_march2014_125 березня 2014 року у виконкомі міськради Кривого Рогу відбулось засідання Комітету з управління впровадженням Стратегічного плану розвитку Кривого рогу до 2015 року та Дорадчого комітету з місцевого економічного розвитку.

Відкрив захід Сергій Маляренко, виконуючий обов’язки міського голови, відзвітувавши про стан впровадження Стратегічного плану у розрізі 4 основних напрямків: місто здорового довкілля та ресурсозбереження, диверсифікованої конкурентоспроможної економіки, науки та нових технологій, комфортне для життя.

На засіданні представили розроблений в рамках демопроекту двомовний інтернет-модуль «Путівник інвестора», що нещодавно розпочав свою роботу. Цей веб-ресурс спрямований на промоцію інвестиційних можливостей Кривого Рогу, презентацію потенціалу міста та залучення інвестицій. Кожен користувач має можливість відкрити для себе Кривий Ріг, познайомитися з його специфікою та досягненнями, отримати вичерпну інформацію щодо ведення інвестиційної діяльності в місті. «Путівник інвестора» – це не збір статистичної інформації, а живий ресурс, що своєчасно оновлюється, відповідає вимогам сьогодення і ставить за мету максимально задовольнити інформаційні потреби потенційних інвесторів. (Веб-адреса «Путівника інвестора»: http://ig.krogerc.info./ua/index.html)

Kryvyi_rih_web-site_previewВеб-ресурс містить низку тематичних розділів, що значно полегшує пошук необхідної інформації. Зокрема, розділ «Інвестиційні об’єкти» пропонує під розміщення виробничих об’єктів та сфери обслуговування ряд вільних приміщень комунальної власності міста, що пропонуються в орендне користування, вільні земельні ділянки, місця відпочинку та об’єкти для інвестування, відносно яких можливо застосувати механізм державного партнерства. Всі пропозиції можна відслідкувати на інтерактивній карті у розділі «Карта інвестиційних можливостей». Розділ «Інвестиційні пропозиції» містить перелік готових актуальних пропозицій інвесторам, а розділ «Навігатор інвестора» описує алгоритми започаткування бізнесу та покроковим описом реєстраційних процедур. Також сайт пропонує ознайомитись з інвестиційним паспортом та переліком переваг чому саме варто інвестувати в місто Кривий Ріг. Вся інформація подана з вичерпним описом, фото та контактами для подальшої комунікації та співпраці.

«Модуль забезпечить постійну присутність актуальної позитивної інформації про місто у світовому інформаційному просторі, збільшить можливість промоції міста. Забезпечить потенційного інвестора необхідною інформацією про наявні ресурси та допоможе проходженню погоджувальних процедур», – зазначив пан Маляренко.

Як бачимо, Кривий Ріг робить послідовні і впевнені кроки у формуванні привабливого інвестиційного іміджу міста та створенні умов ведення успішної інвестиційної діяльності.

_
Відеосюжет з засідання:

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com