ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинНовини бізнес-інкубатора «Startup Depot»

25.04.2014
Новини бізнес-інкубатора «Startup Depot»

Інкубатор «Startup Depot» продовжує досягати нових успіхів, розвиватись.

Lviv_business-incubator_march2014В березні Маріна Бабіч, колишній директор з маркетингу компанії «Елекс», провела тренінг «Дослідження. Чи потрібне воно Вам та Вашому стартапу?». В тренінгу взяли участь понад 20 осіб. Обговорювались питання: як проводити дослідження з визначення унікальності та особливості продукту, на що варто звертати увагу, чи є і які можуть бути методології таких досліджень.

4 квітня було проведено акцію Different Friday, на яку команда інкубатора запрошувала львівських стартаперів, фрілансерів, програмістів та дизайнерів змінити на день звичне робоче місце та попрацювати в бізнес-інкубаторі. До заходу долучилося близько 35 осіб. В рамках акції Different Friday охочі мали можливість не лише спробувати попрацювати на новому місці, а й познайомитись з новими людьми і однодумцями.

Lviv_business-incubator_march2014_3У цей же день у Startup Depot відбувся мозковий штурм на тему: «Як і які ІТ-технології можна впровадити у Львові». Модерував захід  директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Андрій Москаленко. Захід був першим громадським обговоренням стратегії розвитку Львова «Електронне місто 2025». Львівська міська рада запланувала протягом наступних трьох місяців провести ряд зустрічей з представниками різних галузей, і в результаті цих обговорень сформувати документ щодо місії міста в сфері електронного розвитку.

Lviv_business-incubator_march2014_2В рамках роботи Мережі натхнення – серії безкоштовних майстер-класів від успішних ІТ-підприємців Львова для підприємців-початківців, бізнес-інкубатор відвідав Олексій Скрипник, співзасновник та директор однієї з найбільших та успішних ІТ-компанії Львова «Елекс». «Що потрібно робити щоб стати успішним?» – саме такою була тема виступу пана Скрипника перед аудиторією. На зустрічі він розповів присутнім про інструменти та методи, які допомагають стати більш продуктивними, ефективними у технологічному підприємництві. Учасники також дізналися, що потрібно змінити у своєму житті, щоб удосконалити лідерські навички і підвищити шанси стати успішним.

Також в рамках даного демопроекту у Львові, з метою посилити інформаційний обмін «бізнес-влада» для підтримки розвитку місцевих компаній в потенційно конкурентоспроможних кластерах Львова було проведено опитування близько 100 підприємств міста. Після аналітичного розгляду результатів буде ідентифіковано потреби та актуальні проблеми бізнес-середовища міста. Це дослідження дасть розуміння того, як львівські підприємства можуть покращити співпрацю один з одним та допоможе визначити шляхи покращення ефективності співпраці з Львівською міською радою. За матеріалами проведеної активності буде підготовлений аналітичний звіт щодо механізмів співпраці бізнесу та влади.

__

Далі за посиланнями пропонуємо Вашій увазі цікаві інтерв’ю з засновниками бізнес-інкубатора:
1)    Стаття «На сьогодні ми зробили лише 1% від необхідної роботи», – співзасновник Startup Depot» на сайті Інституту розвитку міста Львова
2)    Стаття «Startup Depot: перший бізнес-інкубатор у Львові» з сайту львівського інтернет-видання «Postpaper»

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com