ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинСтратегія розвитку Дніпропетровщини до 2020 року винесено на громадське обговорення

21.04.2014
Стратегія розвитку Дніпропетровщини до 2020 року винесено на громадське обговорення

З 17 квітня 2014 року на публічне обговорення винесено проект стратегії розвитку Дніпропетровської області до 2020 року. Мета Стратегії – примножити економічний потенціал регіону, забезпечити комфорт, безпеку і гідний рівень життя мешканців Дніпропетровщини.

Проект Стратегії розроблено за підтримки Проекту МЕРМ, що у процесі стратегічного планування області застосував методологію, яка була розроблена та апробована у містах-партнерах протягом останніх років. Такий підхід дозволив забезпечити узгодженість потреб області з потребами міст.

Розроблена Стратегія розвитку регіону – це комплексний документ, план дій. В ньому ініційовано заходи, що необхідно першочергово зробити для більш стійкого і стабільного розвитку економіки Дніпропетровщини. Спеціалісти, залучені до підготовки документу, вважають найбільш перспективним для регіону зробити акцент на розвитку наступних напрямків: зменшити економічний дисбаланс, розвивати село, будівництво, підвищити екологічну безпеку та розвивати людський ресурс.

Обговорення Проекту Стратегії триватиме до 23 травня 2014 року включно. В обговоренні можуть приймати участь особи, які мають право участі у місцевих виборах і проживають або працюють на території області.

Одночасно із розробкою Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року виконувалась її стратегічна екологічна оцінка (СЕО) з метою недопущення у майбутньому негативного впливу від реалізації Стратегії на стан довкілля та здоров'я населення. Звіт про СЕО також відкритий для громадського обговорення.

Тексти документів та інші деталі на сайті Дніпропетровської обласної ради: http://www.oblrada.dp.ua/press/news/default/2014-04/3449

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com