ГОЛОВНАОбмін досвідом

Обмін досвідом з канадськими містами

З метою поширення канадського досвіду сприяння місцевому економічному розвитку та налагодження співпраці між канадськими та українськими містами ФКМ та Проект МЕРМ залучили до співпраці волонтерів  з числа канадських міст-партнерів.

Експерти-практики, співробітники міських рад канадських міст надавали консультації, проводили навчання та передавали найкращий досвід з підтримки МЕР в Канаді. Діяльність провадилась у двох напрямках: (1) через візити експертів-практиків з канадських міст, які відвідували Україну і брали участь у навчальних семінарах, міжвідомчих форумах і безпосередньо зустрічах з українськими колегами та (2) за допомогою навчальних поїздок до Канади працівників міських рад українських міст-партнерів, АМУ, представників бізнесу та громадськості. Тематичні ознайомчі поїздки в провінції Канади передбачали робочі зустрічі в федеральних та провінційних міністерствах, міських радах та інших установах, що займаються муніципальними питаннями і проблемами, слугували ознайомленням з досвідом, кращими практиками, моделями муніципального розвитку.

ФКМ також надало унікальну можливість українським містам-партнерам залучити до підготовки і впровадження демонстраційних проектів з МЕР висококваліфікованих і досвідчених канадських експертів-практиків. Готуючи до реалізації підпрограму «Демонстраційні проекти» Проект МЕРМ спирався на запозичення кращих практик Канади, вивчених підчас перших ознайомчих візитів у партнерські муніципалітети, та адаптував їх до специфічних соціально-економічних умов в Україні.

13 канадських міст-парнерів Проекту  МЕРМ: 

Провінція Місто
Манітоба

Брендон; Вінклер; Вірден; Вінніпег

Саскачеван

Вейбурн; Мус Джоу; Реджайна

Альберта

Едмонтон; Медісін Хет; Страскона

Онтаріо

Лондон; Регіональний муніципалітет Дюрем

Нова Шотландія

Галіфакс

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ

27.09.2013
03.09.2013
22.04.2013

Всі новини по темі >>>

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com