ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинРозділля пропонує інвестору свої інвестиційні майданчики. До вашої уваги публікація «Інвестуй у Розділля»

16.09.2014
Розділля пропонує інвестору свої інвестиційні майданчики. До вашої уваги публікація «Інвестуй у Розділля»

В 2013 році завдяки Проекту МЕРМ було активізовано діяльність «Агенції економічного розвитку Нового Роздолу» (ГО АЕР) , спрямовану на залучення та супроводження інвесторів, реалізацію проектів економічного розвитку. Міська рада Нового Роздолу виділила приміщення, за сприяння Проекту МЕРМ було проведено ремонтні роботи та закуплено необхідне обладнання для АЕР. І вже у 2014 році консультаційні пункти Агенції  були відкриті в Жидачеві та Миколаїв. Ці структури забезпечуватимуть процес інвестування, розвиток місцевого бізнесу та економічне процвітання субрегіону «Розділля».

Нещодавно зусиллями Агенції був випущений двомовний інвестиційний паспорт субрегіону «Інвестуй в Розділля». В виданні подано перелік інвестиційних пропозиції міст Миколаїв, Новий Розділ та Жидачів. В інвестиційних пропозиціях вказується місце розташування об’єкту, його загальна площа, детальна характеристика, форма власності або користування, цільове та функціональне призначення, комунікації підведені до об’єкта, умови на яких може відбутись залучення інвестицій – оренда чи продаж. Інформацію структуровано так, що інвестор у повному обсязі отримує уявлення про стан об’єкту, наявність транспортного сполучення, відстані від кордонів, сільськогосподарських земель, лісових масивів, водних ресурсів, корисних копалин людських ресурсів. Серед запропонованого земельні ділянки, вільні площі, вільні виробничі площі.

Інвестиційний паспорт буде поширюватись на інвестиційних форумах та партнерських ярмарках. Також вся доступна інформація буде розміщена на новоствореному веб-сайті субрегіону, запуск якого запланований найближчим часом. На сайті буде розміщена постійно оновлювана, доступна для загального користування база даних об’єктів для інвестування. 

В Агенції є напрацьована база потенційних інвесторів, завдяки якій інформація про можливості розвитку бізнесу та залучення інвестицій на території субрегіону буде систематично розповсюджуватись. А вже у вересні 2014 року представники Агенції представлятимуть інвестиційний потенціал регіону на ХХІV Економічному Форумі та Інвестиційному Форумі, які відбудуться в Польщі.

Завантажуйте інвестиційний паспорт субрегіону «Інвестуй в Розділля»

 

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com