ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинДосвід Проекту МЕРМ у проведенні цілісної оцінки гендерного впливу стратегій, програм та проектів регіонального розвитку презентований на засіданні круглого cтолу «Основні підходи до проведення гендерного аналізу бюджету в Україні»

12.06.2013
Досвід Проекту МЕРМ у проведенні цілісної оцінки гендерного впливу стратегій, програм та проектів регіонального розвитку презентований на засіданні круглого cтолу «Основні підходи до проведення гендерного аналізу бюджету в Україні»

Gender_Round_table_REOP_june2013_110 червня 2013 року у Києві відбулося засідання круглого столу «Основні підходи до проведення гендерного аналізу бюджету в Україні», організованого Проектом РЕОП. Цей захід об’єднав представників Канадського агентства міжнародного розвитку, Програми «ООН-Жінки», Полтавського обласного осередку Ліги соціальних працівників України, Проектів МЕРМ та РЕОП.

Gender_Round_table_REOP_june2013_2Людмила Чернявська, спеціаліст з питань гендерної рівності, брала участь у засіданні та презентувала підходи, які Проект МЕРМ застосовує для досягнення взаємозв’язку між станом гендерної рівності та ефективним економічним розвитком суспільства. Вона поділилася досвідом Проекту МЕРМ з проведення цілісної оцінки гендерного впливу стратегій, програм та проектів регіонального розвитку на прикладі міста Кривого Рогу. 

Більше про круглий стіл читайте на сайті проекту РЕОП: http://www.ebed.org.ua/uk/podiyi-proektu/proekt-reop-obiednav-ekspertiv-z-gendernogo-byudzhetuvannya

По темі:

Gender_in_LED_front

 

Брошура Питання ґендерної рівності в місцевому економічному розвитку    

 

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com