ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинМеморандум про співпрацю – новий рівень діалогу між Львівською областю та Проектом МЕРМ

23.04.2013
Меморандум про співпрацю – новий рівень діалогу між Львівською областю та Проектом МЕРМ

Memo_Lviv_22apr2013_122 квітня 2013 року у приміщенні Львівської обладміністрації відбулось урочисте підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією та Федерацією канадських муніципалітетів, що впроваджує проект міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України». Документ було укладено з метою встановлення офіційних відносин для підтримки реалізації ініціатив, направлених на економічний розвиток Львівщини. Своїми підписами офіційне партнерство закріпили голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук, голова Львівської обласної ради Петро Колодій та пані Керол Кардіш, директор програми МЕРМ у Східній Європі, ФКМ-Інтернешенл.

Memo_Lviv_22apr2013_3У вітальному слові голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: „Мені дуже приємно вітати на Львівщині представників Федерації канадських муніципалітетів – організації, яка має понад столітній досвід діяльності та користується заслуженим авторитетом у себе на батьківщині та за її межами. Зокрема, Федерацію канадських муніципалітетів добре знають на Львівщині – у Львові, Новому Роздолі, Жидачеві, Миколаєві, Дрогобичі, Червонограді, де організація вже реалізує проекти, зокрема, у сфері залучення інвестицій, збереження довкілля, розвитку туризму, культури й освіти, регіонального економічного розвитку. Реалізація цих проектів у комплексі покликана змінити якість життя жителів українських міст і містечок”.

Memo_Lviv_22apr2013_9Згідно положень Меморандуму, сторони домовились співпрацювати у сфері реформування економіки та місцевого самоврядування, вдосконалення міжвідомчої співпраці, спрямованої на економічне зростання та розвиток територіальних громад області.

Було визначено ряд пріоритетів спільної діяльності  що направлені на: створення нових механізмів співпраці Облради, Облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування територіальних громад області у розробці та впровадженні заходів, спрямованих на місцевий економічний розвиток у містах-партнерах Проекту МЕРМ у Львівській області; підготовку і внесення пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності регіональних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у сфері планування економічного розвитку, залучення громадськості до участі у підготовці та обговоренні проектів рішень органів влади; розширення співпраці представників органів місцевого самоврядування з регіональними органами влади у формулюванні регіональної політики та програм, вдосконаленні інституційних структур, процедур та механізмів, пов’язаних з місцевим економічним розвитком, зокрема шляхом участі у діяльності дорадчих органів, робочих груп, проведенні аналітичних досліджень та організації навчання представників органів влади та місцевого самоврядування області з питань місцевого економічного розвитку та інше.

Memo_Lviv_22apr2013_8«Будь-яка взаємодія з міжнародними організаціями є важливою для області, адже вона відкриває Львівщину для світу і відкриває можливість до залучення не так фінансових, як інтелектуальних та емпіричних ресурсів», – відзначив голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук.

Також він наголосив, що органи місцевого самоврядування повинні діяти задля спільної мети, а саме -  ефективного економічного розвитку Львівщини.

«Завдяки підписанню цього Меморандуму, працівники наших муніципалітетів отримають значні знання та досвід від канадських колег», – сказав керівник області.

Під час зустрічі було обговорено  подальші  кроки  в реалізації Меморандуму, зокрема, можливість розробки Комплексної стратегії розвитку Львівщини до 2020 року та Плану її реалізації.

Віктор Шемчук  зазначив: «До розвитку міста, області чи району слід підходити планово, а тому нам необхідно мати стратегію розвитку регіону якомога швидше».

До Вашої уваги відео-сюжети з підписання Меморандуму:

Більше відео на нашому каналі в YouTube MLED_TUBE

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com