ГОЛОВНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТРАрхів новинУ Дрогобичі розпочато реалізацію демонстраційного проекту, що передбачає створення індустріального парку

09.04.2013
У Дрогобичі розпочато реалізацію демонстраційного проекту, що передбачає створення індустріального парку

Drogobych_industrial_parkУ співпраці з проектом МЕРМ, за участі широкого кола зацікавлених сторін у місті Дрогобичі було підготовлено та міською радою затверджено Стратегічний план економічного розвитку міста Дрогобича до 2020 року, цілі якого направлені на розвиток і підтримку бізнесу, а також залучення інвестицій в економіку міста.

З метою виконання цілей Стратегічного плану Проект МЕРМ та міська рада Дрогобича спільно з партнерами розпочинають реалізацію першої фази демонстраційного проекту під назвою «Створення індустріального парку в районі проходження кільцевої дороги по вул. С Наливайка».

Демонстраційний проект направлений на створення зони привабливої для відкриття нового бізнесу та дослідження наявних ресурсів територіальної громади, зокрема земельних, з метою їх подальшого ефективного використання та забезпечення вільного доступу зацікавленим особам до інформації про ці ресурси.

Метою проекту є відновлення статусу Дрогобича як регіонального промислового центру з переважанням інноваційних підприємств шляхом їх розміщення в межах створеного індустріального парку.

Цілі проекту:
• створення нових робочих місць;
• збільшення доходів міського бюджету;
• збільшення кількості екологічно-чистих виробництв;
• покращення умов інвестування та визначення пріоритетних напрямків реалізації інвестиційних проектів;
• підвищення рівня відкритості міста та забезпечення безперешкодного доступу до вільних інвестиційно-привабливих земельних ділянок по вул. С. Наливайка.

Оскільки процес зі створення індустріального парку вимагає значних фінансових ресурсів, великого об’єму підготовчих робіт і, відповідно, значного проміжку часу, даний проект буде реалізовано в дві фази. В рамках першого етапу будуть проведені підготовчі роботи для прийняття рішення про створення індустріального парку відповідно до Закону України «Про індустріальні парки». В рамках другого етапу будуть завершені підготовчі процедури та виконані всі заходи, необхідні для створення та початку діяльності індустріального парку.

Щодо запуску демонстраційного проекту у місті Дрогобичі також читайте: Інтернет видання "НОВИЙ ПОГЛЯД": http://www.pohlyad.com/news/n/13142

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com