ГОЛОВНАДЕПОЗИТАРІЙ ЗНАНЬНапрацювання демопроектів

м. Миколаїв, демонстраційний проект:

Підтримка розвитку туризму в місті Миколаєві

У Миколаєві, що є адміністративним і культурним центром Миколаївського району Львівської області, зосереджено вагомий потенціал для розвитку туристичної галузі. Місто характеризується оригінальними та унікальними традиціями, культурою, звичаями, обрядами, а також великою кількістю визначних пам’яток історії та культури. Водночас Миколаїв тривалий час не мав ані готелів, ані туристичної інфраструктури, ані спільного бачення влади та громади міста, як потенціал Миколаєва можна використати для місцевого економічного розвитку. Що більше, місто не мало навіть офіційної веб-сторінки, через яку могло б розповсюджувати інформацію, корисну для мешканців і туристів.

Завдяки демонстраційному проекту «Підтримка розвитку туризму в місті Миколаєві» у лютому 2012 – квітні 2013 років, підтриманого Проектом МЕРМ, ситуацію в місті вдалося змінити.

Мета проекту – збільшення кількості туристів у Миколаєві через підвищення туристичної привабливості міста та посилення спроможності миколаївців започатковувати і розвивати туристичний бізнес, створювати конкурентоспроможні агрооселі.

Вже у березні 2013 року відбувся сьомий літературний фестиваль «Книжкова толока», що став візитівкою Миколаєва і щороку приваблює дедалі більше гостей і туристів до міста. Завдяки підтримці проекту МЕРМ фестиваль зібрав відомих поетів, письменників і митців з-поза меж області та став єдиним всеукраїнським літературним форумом на районному рівні. Дізнатися більше про «Книжкову толоку» можна з промоційного відео.

Для розвитку туристичної інфраструктури, ознайомлення з практикою діяльності агроосель і основними аспектами організації підприємницької діяльності в рамках демопроекту проведено спеціальні навчання для власників і майбутніх власників агроосель, а також організовано навчальний тур приватними садибами Верховини та Яремча на Івано-Франківщині.

Від серпня 2013 року в селі Вербіж поблизу Миколаєва гостей приймає перша агрооселя «Дубина», на створення якої власників надихнули заходи демонстраційного проекту.

У вересні 2013 року за участі власників агроосель, представників місцевої влади та фахівців із промоції туризму відбулося планування розвитку туризму в Миколаївському районі. Вони розробили низку маршрутів, що стали основою туристичних карт Миколаєва та району.

Одним з нових інструментів промоції міста і його туристичної пропозиції став розроблений у рамках проекту веб-сайт Миколаївської міської ради http://mykolaivmr.lviv.ua. Він постійно поповнюється інформацією про туристично-привабливі об’єкти та цікаві події в житті міста.

Ознайомтеся докладніше з продуктами, розробленими в рамках проекту:
Туристична карта Миколаєва
Туристична карта Миколаївського району
Промоційний буклет «Книжкова толока»
Веб-сайт http://mykolaivmr.lviv.ua
Відео про «Книжкову толоку»
Про розвиток агротуризму на Миколаївщині читайте в історії успіху «Зелений туризм – насіння добробуту та місцевого економічного розвитку»
Дізнайтеся, як громаді підготувати туристичну пропозицію та за допомогою яких інструментів залучати туристів у кращій практиці «Розвиток туристичного сектора. Туристичні маршрути на будь-який смак – відправна точка для МЕР»
 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com