ГОЛОВНАДЕПОЗИТАРІЙ ЗНАНЬНапрацювання демопроектів

м. Червоноград, демонстраційний проект:

Вдосконалення роботи дозвільного центру за принципом єдиного вікна – створення єдиного інтегрованого центру надання адміністративних послуг у м. Червонограді

У Червонограді працює всього близько 4 000 підприємців. Це набагато менше, аніж у подібних містах Львівської області, тому місцева влада вважає, що підприємницький потенціал мешканців розкрито не повною мірою. Однією з причин цього тривалий час була недостатньо розвинена інфраструктура підтримки бізнесу та надання адміністративних послуг, ускладнені й забюрократизовані процедури реєстрації та надання дозвільно-погоджувальних документів.

Допомогу у перших кроках зі створення ефективної системи надання адміністративних послуг у Червонограді надав місту Проекту МЕРМ. За його підтримки у серпні 2013 – серпні 2014 років Виконавчий комітет Червоноградської міської ради впроваджував демонстраційний проект «Вдосконалення роботи Дозвільного центру за принципом єдиного вікна – створення Єдиного інтегрованого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Червонограді».

Мета проекту – формування ефективної системи надання адміністративних послуг для підприємців і громадян Червонограда через створення Єдиного інтегрованого Центру надання адміністративних послуг за міжнародними стандартами та відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI.

Проектом було передбачено злиття двох окремо діючих служб – державного реєстратора та державного адміністратора – в один інтегрований офіс, який повинен працювати, запроваджуючи принципи «зеленого офісу», та використовувати систему електронної реєстрації та обробки запитів, а також систему інформування заявників про перебіг розгляду звернення «електронна черга».

Для створення Центру надання адміністративних послуг Червоноградська міська рада виділила спеціальне приміщення, яке за підтримки Проекту МЕРМ було відремонтовано й обладнано комп’ютерною технікою. У ньому також налагоджено систему охоронно-пожежної сигналізації, влаштовано локальну комп’ютерну мережу, придбано та встановлено обладнання для електронної черги, розроблено програмне забезпечення для оптимізації роботи та документообігу в ЦНАП.

Для забезпечення високої якості надання послуг на сесії міської ради було затверджено заздалегідь розроблений регламент роботи, положення про ЦНАП, а також інформаційні і технологічні картки для надавачів послуг. Усі ці матеріали розміщено на сайті Червоноградської міської ради http://www.chervonograd-city.gov.ua. Там же можна ознайомитися з графіком роботи Центру та робочими годинами представників різноманітних служб, які у ньому надають послуги, знайти детальну інформацію про перелік послуг, які можна отримати в ЦНАП, ознайомитися з процедурою надання кожної послуги, завантажити перелік і зразки необхідних документів.

Перед працівниками Центру стоять виклики, пов’язані з інтеграцією роботи всіх надавачів послуг, проте мешканці міста вже нині можуть отримувати якісні послуги та необхідні консультації за спрощеними процедурами та в одній установі – Центрі надання адміністративних послуг Червонограда.

Список продуктів:
Розпорядчі документи
Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Червоноградської міської ради
Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг (можливо завантажити на сайті Червоноградської міської ради (http://www.chervonograd-city.gov.ua), в лівому вертикальному меню в розділі «ЦНАП»)
Дізнайтеся більше про створення ЦНАП з історії успіху «Зі створенням Центру надання адміністративних послуг у Червонограді почалося реформування реєстраційно-дозвільної системи»
 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com