ГОЛОВНАДЕПОЗИТАРІЙ ЗНАНЬНапрацювання демопроектів

Субрегіон «Розділля», демонстраційний проект:

Забезпечення процесу залучення інвестицій у субрегіон міст Жидачів, Миколаїв, Новий Розділ, Жидачівського та Миколаївського районів Львівської області та підтримка місцевого бізнесу

Невдовзі після відновлення діяльності Новороздільської агенції регіонального розвитку, що відбулося в рамках демонстраційного проекту «Створення організаційних передумов залучення інвестицій до міста Нового Роздолу», заплановано було перетворити її на субрегіональну. Субрегіон «Розділля» складається з трьох міст – Миколаєва, Нового Роздолу, Жидачева та Миколаївського і Жидачівського районів Львівської області. У субрегіоні вважають, що трьом містам, які мають фахівців цементного (Миколаїв), сірчаного (Новий Розділ) і паперового (Жидачів) напрямів промисловості, економічно ефективніше залучати інвесторів у регіон разом.

Відтак у січні – вересні 2014 року Новороздільська агенція економічного розвитку реалізовувала субрегіональний демонстраційний проект «Забезпечення процесу залучення інвестицій в субрегіон міст Жидачів, Миколаїв, Новий Розділ, Жидачівського та Миколаївського районів Львівської області та підтримка місцевого бізнесу».

Мета проекту передбачала розвиток місцевого бізнесу, залучення нових підприємств з високим експортним потенціалом, забезпечення ефективної взаємодії між бізнесом і владою через створення мережі консультаційних центрів, розширення напрямів діяльності та переліку послуг для місцевого бізнесу та зовнішніх інвесторів «Агенції економічного розвитку Нового Роздолу». Для досягнення мети виконавці демонстраційного проекту – працівники міських рад і Агенції створили мережу консультаційних центрів Агенції економічного розвитку Нового Роздолу, оптимізували перелік послуг для місцевого бізнесу, займалися підтримкою діяльності малих і середніх підприємств, залученням інвестицій та інвестиційним супроводом підприємств.

Для цього міська рада Нового Роздолу затвердила Положення про інвестиційну діяльність, а у Миколаєві та Жидачеві було відкрито консультаційні пункти Новороздільської агенції економічного розвитку. Відкриттю центрів передувало опитування підприємців щодо послуг, які вони хотіли б отримувати. За результатами опитування на конкурсній основі було відібрано фахівців з питань податкового, трудового та земельного законодавства. Завдяки серії освітніх заходів персонал консультаційних центрів підготували до роботи, навчивши писати проектні пропозиції та реалізовувати проекти, співпрацювати з міжнародними фондами та залучати інвестиції.

Нині консультаційні центри надають послуги підприємцям і забезпечують необхідний супровід інвесторів, спільно працюють над розвитком інвестиційних пропозицій субрегіону. Представники Агенції та консультаційних пунктів спільно розробили Інвестиційний паспорт субрегіону «Розділля», який можна переглянути українською та англійською мовами. Його було надруковано та широко розповсюджено на міжнародних інвестиційних заходах у Польщі та Німеччині.

Для поліпшення доступу до інформації про інвестиційні можливості розроблено сайт субрегіону http://investrozdillia.eu.pn, що містить презентації Миколаєва, Жидачева і Нового Роздолу, їхні інвестиційні пропозиції та об’єкти для інвестування, інформацію про підтримку, яку можуть отримати інвестори від Агенції та консультаційних центрів, а також стратегію розвитку субрегіону «Розділля».

Надаючи повний комплекс підтримки і супроводу і для місцевих підприємців, і для інвесторів, Новороздільська агенція регіонального розвитку сприяє підвищенню інвестиційної привабливості, поліпшенню умов для ведення бізнесу в субрегіоні та його економічному розвитку.

Список продуктів:
Інвестиційний паспорт субрегіону «Розділля»
Положення про інвестиційну діяльність м. Новий Розділ
Веб-сайт субрегіону «Розділля» http://investrozdillia.eu.pn
Дізнайтеся більше про Новороздільську агенцію економічного розвитку та інші інституції МЕР у історії успіху «Інституції місцевого економічного розвитку. Добрий початок – половина діла»
 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com